Petedor Pet Shop
Kategoriler
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Petedor , kedi, köpek, kuş, balık, kemirgen, sürüngen yemleri ve aksesuarları olmak üzere yaklaşık 30.000 çeşit ürün yelpazesine sahip evcil hayvan ürünleri mağazasıdır.

Misyonumuz, evcil hayvanların uzun ve mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamaktır. 
Evcil hayvanlarımızın hayatlarını daha iyi hale getirebilecek yeni ürünleri sürekli araştırıyor ve öğreniyoruz.
Amacımız, evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu her şeye sahip, evcil hayvan dostu bir mağaza olmaktır.

Çoğu büyük marka da dahil olmak üzere 450'den fazla evcil hayvanları ürünleri markası stoklarımızda bulunduruyoruz.

Hayır kurumlarına yardım etmenin gerçekten önemli olduğunu düşünüyoruz, bu yüzden sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını destekliyoruz ve yerel derneklere sponsor oluyoruz. Ayrıca, evcil hayvan malzemelerinin fiyatını düşürerek insanları aktif olarak evcil hayvanları beslemeye teşvik ediyoruz.

Köpekler, kediler ve diğer tüm evcil hayvanların yaşamlarının ilgili evrelerinde en iyi şekilde gelişebilmeleri için genç hayvanlardan yetişkin evcil hayvanlara kadar farklı türlerde mamalar sunuyoruz. 
Ayrıca ekibimizde bulunan Veteriner uzmanlarımız size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve şirketimiz hakkında bilgi edindiğiniz için teşekkür ederiz.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+905068799031